Čistenie kanalizácie
Košický a Prešovský kraj

Potrebujete vyčistiť kanalizáciu? Zavolajte Kontrakt JMV!

Prečistením kanalizácie je možné predísť mnohým nepríjemným situáciám. Upchatá kanalizácia môže spôsobiť nefunkčnosť toaliet, spŕch či umývadiel, pretože sa zabráni odtoku splaškov a odpadovej vody. 

Kontrakt JMV vám pomôže kanalizáciu či už preventívne vyčistiť, alebo v prípade havárie rýchlo spriechodniť a tým odstrániť tieto nepríjemné problémy. Ak máte urgentný problém, neváhajte a volajte hneď. Sme k dispozícii NON-STOP.

Kanalizáciu čistíme modernými vysokotlakovými zariadeniami

Výhodou našej špičkovej techniky je veľká čistiaca sila. Výkony mechanizmov dopĺňame manuálnym dočistením, čím dosahujeme vyšší efekt. Kanalizačný systém nielen uvoľníme a prepláchneme, ale dôkladne vyčistíme – dôsledným a odborným prečistením je možné predísť mnohým poruchám, ktoré často vyžadujú nemalé investície.

Na čistenie využívame vozidlá typu CASK a Kaiser. Dokážeme naraz z kanalizácie odčerpať až 12 000 litrov tekutého odpadu. Takto vysoká kapacita cisterny nám umožňuje pracovať rýchlo a odstrániť problémy našich klientov vo veľmi krátkom čase a s nízkymi nákladmi. Postaráme sa o odvoz a likvidáciu odpadu.

 Čistením kanalizácií sa zaoberáme už viac než 25 rokov a pomohli sme stovkám zákazníkom v Košiciach a okolí a v oblasti celého Košického kraja.

Čistíme aj kanalizácie s veľkými priemermi (až do DN 1200)

Ako jedna z mála firiem na východe Slovenska disponujeme technikou, ktorá dokáže vyčistiť nielen kanalizácie s malými priemermi (DN 40 – DN 160), ale aj kanalizácie väčších priemerov – až do DN 1200 (využívané v hlavnej kanalizácii, v priemyselných objektoch, veľkých parkoviskách a pod.)

Komplexné služby k čisteniu kanalizácie

Pri čistení kanalizácie môže nastať situácia, keď vysokotlakové čistenie nestačí. Sme preto vybavení špeciálnou tlačnou kamerou prispôsobenou na monitoring kanalizácie. Objavené problémy následne dokážeme vyriešiť manuálnym čistením alebo opravou kanalizácie. Poradíme si s výkopovými prácami a je pre nás samozrejmosťou, že pri práci v interiéroch vrátime prostredie do pôvodného stavu (napr. opätovným uložením dlažby).

Zabezpečíme odvoz a likvidáciu odpadu v čističke, skládke či inom mieste ekologickej likvidácie.

Výhodná cena

Efektivita našej práce nám umožňuje pracovať za ceny, ktoré sú pre našich zákazníkov výhodné. Konkrétna cena pre daný prípad vždy závisí na vyššom množstve faktorov (napr. stavu kanalizácie). Neváhajte nás kontaktovať a pripravíme pre vás cenovú ponuku.

Kanalizácie čistíme na celom území východného Slovenska

Košický kraj:

Košice – Michalovce – Spišská Nová Ves – Trebišov – Rožňava – Moldava nad Bodvou – Veľké Kapušany – Krompachy – Sečovce – Kráľovský Chlmec – Sobrance – Gelnica – Dobšiná – Medzev – Strážske – Čierna nad Tisou – Spišské Vlachy

Prešovský kraj:

Prešov – Poprad – Humenné – Bardejov – Vranov nad Topľou – Snina – Kežmarok – Stará Ľubovňa – Levoča – Sabinov – Svidník – Stropkov – Svit – Spišská Belá – Lipany – Medzilaborce – Veľký Šariš – Giraltovce – Vysoké Tatry – Spišské Podhradie – Hanušovce nad Topľou – Podolínec – Spišská Stará Ves

 

Naši spokojní zákazníci

5/5

„OC ATRIUM OPTIMA Košice oceňuje profesionálny prístup firmy Kontrakt JMV, s.r.o.. Svoje služby nám poskytujú dlhé roky. Promptne riešia všetky problémy s kanalizáciou a odpadom. Kvalitná práca za rozumnú cenu.“

Ing. Daniel Fitz

Technický manažér

OC ATRIUM Optima

5/5

„Firma s profesionálnym a vo svojom zameraní (čistenie a údržba kanalizácií a preprava odpadu) aj s odborným  prístupom. Skúsený personál pracuje so špičkovou technikou a ponúka kvalitnú prácu. Spokojnosť s realizovanými prácami aj dodržaním termínov.“

Úsek investičných činností

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika

v Košiciach

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.