Čistenie odlučovača ropných látok (ORL)
Košice a Košický kraj

Čo je ORL a prečo sa musí čistiť?

Odlučovače ropných látok slúžia na čistenie vôd, ktoré sú znečistené vybranými kvapalinami (motorový olej, benzín, nafta…). Využívajú sa prevažne na parkoviskách, umývačkách automobilov či špeciálnych parkoviskách pre nákladné automobily. Vďaka tomuto zariadeniu sa nečistoty nedostanú do kanalizácie.

Odlučovač dôkladne vyčistíme a odpad odvezieme na likvidáciu

Máme dlhodobé skúsenosti s čistením týchto zariadení a naši zamestnanci vám radi pomôžu. ORL otvoria a vyčistia. Certifikovaným ADR vozidlom automaticky zabezpečíme odvoz a likvidáciu nebezpečného odpadu z odlučovačov. Následne sa steny odlučovača vystriekajú vysokotlakovým zariadením. V prípade požiadavky od objednávateľa vyčistíme filtre a pri dodaní náhradných kusov tieto aj vymeníme, namontujeme. Nakoniec nádrž uzavrieme, aby bol odlučovač opäť funkčný.

Čistenie odlučovačov ropných látok  je náročný proces, pretože ide o prácu s nebezpečnými odpadmi. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam sa však takýchto prác nebojíme a zvládame ich precízne. Neustále dbáme aj na bezpečnosť pri práci a životné prostredie. Garanciu dodržiavania opatrení poskytuje certifikovaný bezpečnostný poradca a technika, ktorá vyhovuje potrebným normám ohľadom nakladania s nebezpečným odpadom.  

Výhodná cena za čistenie odlučovača ropných látok

Cena, ktorú si účtujeme za čistenie odlučovača ropných látok závisí od veľkosti ORL, prístupu k ORL, stupňa zanesenia a vzdialenosti k miestu likvidácie, kam sa odpad z ORL odnáša.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a po konzultácii pre vás radi pripravíme cenovú ponuku. 

ORL čistíme na území celého Košického kraja

Košice – Michalovce – Spišská Nová Ves – Trebišov – Rožňava – Moldava nad Bodvou – Veľké Kapušany – Krompachy – Sečovce – Kráľovský Chlmec – Sobrance – Gelnica – Dobšiná – Medzev – Strážske – Čierna nad Tisou – Spišské Vlachy

Naši spokojní zákazníci

5/5

„Spoločnosť Kontrakt JMV, s.r.o. je našim dlhoročným dodávateľom služieb, a to konkrétne od roku 2011. Našu viacročnú spoluprácu hodnotíme veľmi pozitívne, nakoľko vždy reaguje na naše požiadavky okamžite  bezodkladne. Všetky zmluvné služby vykonáva v dohodnutom rozsahu a v požadovanej kvalite.

Na základe našich dlhoročných skúseností preto môžeme spoločnosť Kontrakt JMV, s.r.o. odporučiť ako partnera, ktorý poskytuje svoje služby v oblasti odpadov kvalitne a vždy reaguje na vzniknutú situáciu v našej spoločnosti promptne a bezodkladne.“

Mgr.Peter Bačkor

Riaditeľ a konateľ

RYBA Košice spol. s r.o.

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.