Čistenie odpadov
Košický a Prešovský kraj

Upchatý záchod či odtok? Rýchlo a kvalitne vyčistíme odpadové potrubie

Trápi vás upchaté WC? Neodteká vám voda z umývadla či zo sprchy? Príčinou môže byť upchatie odpadového potrubia. Následkom hromadenia nečistôt sa potrubie môže zapchať a zabrániť tak tomu, aby sa splašky a voda dostali do kanalizácie. Môže tak dôjsť až k veľmi nepríjemnej situácii, keď vám fekálie začnú vytekať priamo do bytu.  Upchatý odpad je potrebné čo najskôr vyčistiť a potrubie opäť spriechodniť. Kontrakt JMV vám vďaka modernej vysokotlakovej technike pomôže.

Odstránime smrad z odpadu

Šíri sa u vás v paneláku zápach z odpadu, ktorého sa neviete zbaviť? Ak je odpadové potrubie netesné, splašky sa dostávajú mimo odpadových rúr a keď vsiaknu do podlahy alebo stien, môžete cítiť nepríjemný zápach. Prípadne, ak je potrubie upchaté, tak smrad sa vám môže do bytu dostať z rúr aj cez odtoky. Stretli sme sa dokonca aj v Košiciach s prípadmi, keď odpad zapchal potkan, znefunkčnil potrubie a v rúrach sa následne šíril zápach. 

V takýchto prípadoch je nutné potrubie vždy prečistiť a zmonitorovať aby sa odhalila príčina poruchy. Kontrakt JMV je vám plne k dispozícii. V komplikovanejších prípadoch, keď nestačí samotné čistenie, sa postaráme aj o prípadné opravy kanalizácie

Prebíjanie odpadov robíme špičkovou technikou

Naše vysokotlakové zariadenia sú schopné vyčistiť odpad veľmi rýchlo a efektívne, a tým vás zbaviť nepríjemného problému v krátkom čase a bez zbytočne vysokých nákladov.

Vozidlo typu CASK je vybavené nádržou s objemom až 8 000 litrov. Vďaka systému nezávislého kúrenia dokáže pracovať aj v nízkych teplotách, ktoré by pre iné firmy mohli byť neprekonateľnou prekážkou.

Alternatívne využívame recyklačný voz Kaiser. Toto zariadenie načerpaný tekutý odpad hneď na mieste recykluje a prečistenú vodu tak môže hneď využiť na ďalšie čistenie. Čistenie je preto rýchle a nákladovo efektívne.

Samozrejmosťou je, že obe vozidlá využívajú na čistenie vysoký tlak vody, vďaka ktorému je prebíjanie odpadov jednoduché. Dokážeme vyčistiť ako potrubia s malými priemermi využívané v domoch a panelákoch (DN 40 – DN 160), tak aj potrubia väčších priemerov až do DN 1200.

Uvedomujeme si, že pre kvalitné čistenie odpadov je dôležitá nielen technika, ale aj kvalifikovaný personál. Spoliehame sa preto na skúsených zamestnancov, ktorí povinne absolvujú potrebné školenia a svedomito dodržiavajú všetky nutné bezpečnostné opatrenia. Majú s odpadmi a kanalizáciami dlhoročné skúsenosti, takže vám radi ochotne vysvetlia podstatu problému, ale aj to ako ho riešiť a ako mu v budúcnosti predchádzať.

Okrem čistenia odpadu vykonáme aj súvisiace služby

Okrem samotného vyčistenia odpadového potrubia si situácia môže vyžiadať aj ďalšie druhy prác. Poškodená kanalizácia niekedy znamená nutnosť výkopových prác. Všetky takéto práce automaticky sami vykonáme.

Pri prácach v interiéri rešpektujeme vaše priestory a uvedomujeme si, aké je dôležité, aby sme všetko po vykonaní prác vrátili do pôvodného stavu. Ak je napríklad pri čistení odpadu v ceste dlažba, tak po ukončení čistiacich prác dlažbu znovu uložíme.

Ak narazíme na zložitejší prípad, kde nestačí bežné vysokotlakové čistenie odpadových rúr, zapojíme ďalšiu techniku a vykonáme monitoring potrubia kamerou a v prípade potreby vykonáme aj následnú opravu potrubia.

Zabezpečíme odvoz a likvidáciu odpadu v čističke, skládke či inom mieste ekologickej likvidácie

Čistenie odpadu za skvelú cenu

Čistenie odpadového potrubia so sebou môže prinášať rôzne vysoké náklady dané predovšetkým stavom konkrétneho potrubia.

Neváhajte nás kontaktovať a radi pre vás pripravíme cenovú ponuku.

Odpady čistíme na celom území východného Slovenska

Košický kraj:

Košice – Michalovce – Spišská Nová Ves – Trebišov – Rožňava – Moldava nad Bodvou – Veľké Kapušany – Krompachy – Sečovce – Kráľovský Chlmec – Sobrance – Gelnica – Dobšiná – Medzev – Strážske – Čierna nad Tisou – Spišské Vlachy

Prešovský kraj:

Prešov – Poprad – Humenné – Bardejov – Vranov nad Topľou – Snina – Kežmarok – Stará Ľubovňa – Levoča – Sabinov – Svidník – Stropkov – Svit – Spišská Belá – Lipany – Medzilaborce – Veľký Šariš – Giraltovce – Vysoké Tatry – Spišské Podhradie – Hanušovce nad Topľou – Podolínec – Spišská Stará Ves

Naši spokojní zákazníci

5/5

„Profesionálny prístup, zrozumiteľná komunikácia, promptné reakcie, bezproblémový priebeh spracovania našej požiadavky, celková maximálna spokojnosť!“

Žaneta Zvalená

Technické oddelenie Košice

Hydina Slovensko

5/5

„So spoločnosťou Kontrakt JMV  spolupracuje TUKE už viac ako 10 rokov. Nesklamali nás ani raz, naopak prístupom konateľov a pracovníkov pri odstraňovaní a predchádzaní  havárií, čistení a odvozu rôznych odpadov TUKE, realizáciou opráv kritických úsekov, návrhmi a vykonávaním vlastných opatrení na zlepšenie prevádzky viacerých areálov, školských , stravovacích a ubytovacích objektov nás utvrdili o  svojej serióznosti a ozajstnom záujme o partnerský dialóg.  S ich prácou sme nadmieru spokojní!“

Ved. energetik

Technická univerzita v Košiciach

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.