Čistenie retenčných nádrží
Košický a Prešovský kraj

Kvalitné vyčistenie retenčnej nádrže

Retenčná nádrž je zariadenie, ktoré zachytáva väčšie množstvo dažďovej vody počas prívalových dažďov a zabraňuje zatopeniu kanalizácie a následnému vytopenie priestorov. Táto nádrž má regulovaný odtok, a preto nedôjde k zahlteniu kanalizácie. Najčastejšie sa využíva na veľkých parkoviskách. Stáva sa, že do nádrže spolu s vodou odtečie aj veľké množstvo posypového materiálu a drobného odpadu, ktorý môže zapchať odtok a znefunkčniť nádrž. 

Ochotne prídeme a nádrž vyčistíme. Na čistenie retenčných nádrží využívame špeciálne vozidlo CAPT 12 vybavené vysokotlakovým zariadením. Špeciálne vozidlá obsah nádrže vytiahnu, následne zamestnanci  nádrž vyčistia a vystriekajú vysokým tlakom vody, aby tam neostal nános nečistôt a túto zmes opäť odčerpajú. Skontrolujú odtokovú klapku, prečistia potrubie. S týmito prácami máme dlhoročné skúsenosti a zamestnanci ich berú ako rutinu.

Skvelé ceny za čistenie retenčných nádrží

Ceny si účtujeme v závislosti od veľkosti nádrže, prístupu k nádrži, vzdialenosti od miesta likvidácie, kam sa odpad z odnáša, stupňa zanesenia. Neváhajte nás kontaktovať – radi pre vás po konzultácii pripravíme cenovú ponuku.

Retenčné nádrže čistíme na celom území východného Slovenska

Košický kraj:

Košice – Michalovce – Spišská Nová Ves – Trebišov – Rožňava – Moldava nad Bodvou – Veľké Kapušany – Krompachy – Sečovce – Kráľovský Chlmec – Sobrance – Gelnica – Dobšiná – Medzev – Strážske – Čierna nad Tisou – Spišské Vlachy

Prešovský kraj:

Prešov – Poprad – Humenné – Bardejov – Vranov nad Topľou – Snina – Kežmarok – Stará Ľubovňa – Levoča – Sabinov – Svidník – Stropkov – Svit – Spišská Belá – Lipany – Medzilaborce – Veľký Šariš – Giraltovce – Vysoké Tatry – Spišské Podhradie – Hanušovce nad Topľou – Podolínec – Spišská Stará Ves

Naši spokojní zákazníci

5/5

„Služby firmy Kontrakt JMV, s.r.o. využívame od roku 2013. Samozrejme, ak by sme neboli spokojní, asi by naša spolupráca netrvala už vyše 8 rokov ☺☺.

Počnúc vedením firmy a rovnako aj s pracovníkmi sme absolútne spokojní, vedia operatívne a promptne reagovať a disponujú kvalitnou technikou a zabezpečením. Podľa závažnosti problému a potreby prídu a v drvivej väčšine prípadov problém odstránia. Vlastne si ani nespomínam na prípad, ktorí, povedal by som, nezvládli.

Firma ma široký záber a i preto spoluprácu z roka na rok predlžujeme a pevne verím, že bude k obojstrannej spokojnosti trvať ešte dlho (aj keď najideálnejšie by bolo, aby sme ich služby potrebovali čo najmenej ☺☺☺).“

Ing. Miroslav Lengyel

Odborný referent pre vodné hospodárstvo

Obec Bidovce

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.