Čistenie uličných vpustov
Košice a Košický kraj

Prečo je nutné čistiť uličné vpusty?

Stáva sa vám, že idete po chodníku a na ceste stojí voda? Prejde auto a skončíte mokrí? Zrejme je upchatý uličný vpust. Ide o pomerne častý jav, ale na takéto problémy sme tu my. Prídeme a problém vyriešime. 

Najčastejšou príčinou upchatia je zanesený zberný kôš alebo odtok z cestného zberača. Upchatia zvykne spôsobiť napríklad väčšie množstvo odpadkov alebo posypový materiál po zimnej údržbe. Zabezpečíme vytiahnutie vody z vpustov, vyberieme a vyčistíme zberný kôš, odpad z neho odnesieme na skládku, následne vyčistíme vpust a príslušné potrubie vysokotlakovým zariadením. 

Našimi zákazníkmi sú obce a mestá a tiež podniky, ktorým vpusty patria.

Výhodná cena za čistenie uličných vpustov

Pravidelným čistením vpustov môžete ušetriť značné náklady. Môžete sa na nás obrátiť, ako pre pravidelné čistenie, tak pri jednorazových problémoch.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a po konzultácii pre vás radi pripravíme cenovú ponuku. 

Uličné vpusty čistíme na území celého Košického kraja

Košice – Michalovce – Spišská Nová Ves – Trebišov – Rožňava – Moldava nad Bodvou – Veľké Kapušany – Krompachy – Sečovce – Kráľovský Chlmec – Sobrance – Gelnica – Dobšiná – Medzev – Strážske – Čierna nad Tisou – Spišské Vlachy

 

Naši spokojní zákazníci

5/5

„Služby firmy Kontrakt JMV, s.r.o. využívame od roku 2013. Samozrejme, ak by sme neboli spokojní, asi by naša spolupráca netrvala už vyše 8 rokov ☺☺.

Počnúc vedením firmy a rovnako aj s pracovníkmi sme absolútne spokojní, vedia operatívne a promptne reagovať a disponujú kvalitnou technikou a zabezpečením. Podľa závažnosti problému a potreby prídu a v drvivej väčšine prípadov problém odstránia. Vlastne si ani nespomínam na prípad, ktorí, povedal by som, nezvládli.

Firma ma široký záber a i preto spoluprácu z roka na rok predlžujeme a pevne verím, že bude k obojstrannej spokojnosti trvať ešte dlho (aj keď najideálnejšie by bolo, aby sme ich služby potrebovali čo najmenej ☺☺☺).“

Ing. Miroslav Lengyel

Odborný referent pre vodné hospodárstvo

Obec Bidovce

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.