Podolínec

Krtkovanie
Podolínec a okolie

Potrebujete vyčistiť odpadové potrubie?

Máte upchatý záchod, neodtekajúce umývadlá či sprchu? Šíri sa vám v dome či byte nepríjemný zápach z odpadu? Na podlahu vám vytekajú splašky? 

Nečakajte a obráťte sa na Kontrakt JMV! Máte zrejme upchatú kanalizáciu a s ňou vám radi pomôžeme. Zaoberáme sa krtkovaním už viac než 25 rokov a pôsobíme na území celého východného Slovenska (vrátane Podolínca a okolia). Váš problém s kanalizáciou vyriešime rýchlo, lacno a kvalitne.

Krtkujeme špičkovou technikou v Podolínci a okolí

Krtkovanie (čistenie potrubí) v Podolínci a okolí vykonávame s pomocou výkonnej modernej techniky. Máme k dispozícii dva druhy vozidiel s vysokotlakovými zariadeniami:

  • Kaiser – toto vozidlo má unikátny systém recyklácie odpadovej vody. Priamo v cisterne vozidla dochádza k filtrovaniu vody a tá sa hneď zužitkuje v ďalšom čistení. Vďaka tomuto postupu nie je nutné neustále zásobu vody dopĺňať a krtkovanie tak prebieha rýchlejšie a lacnejšie. 
  • CASK – cisterna na tomto vozidle má objem až 8 000 litrov a vďaka nezávislému kúreniu môže toto auto pracovať aj pri nízkych teplotách.

Sme maximálne všestranní – sme schopní vyčistiť potrubia rôznych priemerov a materiálov. 

Naše vysokotlakové zariadenia dokážu vyčistiť potrubia s nižšími priemermi, aké sa využívajú v rodinných domoch a panelákoch (DN 40 až DN 160), ale dôkladne vyčistíme aj kanalizácie väčších priemerov (až do DN 1200). 

Dokážeme zároveň bez problémov vyčistiť plastové, kameninové, betónové, liatinové, azbestové aj železné potrubia. Neočakávané prekážky prekonáme vďaka doplnkovým pomôckam a zariadeniam – podľa potreby využívame široký výber rôznych druhov krtov, hadíc alebo hľadačov poklopov. 

Náš prístup však nie len o špičkovej technike. Veľký dôraz kladieme na kvalifikovaných a spoľahlivých zamestnancov. Zamestnávame technikov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí našim zákazníkom vždy radi vysvetlia príčiny a možné riešenia problémov s kanalizáciou.

Krtkovaním naša práca nekončí

Postaráme sa o výkopové práce, ak sú potrebné na vyriešenie problémov našich zákazníkov. Dochádza k tomu napríklad v prípade netesnej či rozpadnutej kanalizácie.

Ak nepomáha klasické vysokotlakové čistenie kanalizácie, sme vybavení špeciálnou kamerou na monitoring potrubí, ktorá odhalí príčinu ťažkostí. Ak je nutná oprava kanalizačného potrubia, vykonáme aj tú.

Pri práci v interiéroch vrátime po vykonaní prác prostredie do pôvodného stavu napr. opätovným uložením dlažby.

Samozrejmosťou je, že vykonáme aj odvoz odpadu a kvapalný odpad z potrubia prevezieme na miesto, kde bude ekologicky zlikvidovaný.

Krtkovanie za výhodnú cenu

Náklady krtkovania nie sú vždy rovnaké a má na ne vplyv niekoľko faktorov (stav potrubia, vzdialenosť od miesta ekologickej likvidácie odpadu atď.). Neváhajte nás kontaktovať a radi pre vás po konzultácii pripravíme konkrétnu cenovú ponuku, ktoré bude presne zodpovedať vašej situácii a zaistí, že budete platiť len za techniku a služby, ktoré naozaj využijete.

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.