Odčerpanie vody zo zatopených priestorov
Košice a Košický kraj

Trápi vás zatopená pivnica?

Prasklo vám vodovodné potrubie alebo do pivníc natiekla spodná voda? Neodteká  kanalizácia a splašky vytekajú do výťahovej šachty či obytných priestorov? Je najvyšší čas nás kontaktovať!

Pristavíme špeciálne cisternové vozidlo, ktoré vodu a splašky odsaje. Využívame špeciálne cisternové vozidlá Kaiser a CAPT 12, ktoré sa vyznačujú vysokým sacím výkonom a schopnosťou naraz odčerpať a odviezť až 12 000 litrov vody. 

Naši pracovníci následne priestory vystriekajú vyšším tlakom vody a v prípade potreby aj vydezinfikujú zatopené miesta. Vytopenie obytných/neobytných priestorov patrí k veľmi nepríjemným problémom, takže neváhajte a obráťte sa na nás hneď.

Odčerpať vodu zo zatopených priestorov Vám pomôžeme na území celého Košického kraja

Košice – Michalovce – Spišská Nová Ves – Trebišov – Rožňava – Moldava nad Bodvou – Veľké Kapušany – Krompachy – Sečovce – Kráľovský Chlmec – Sobrance – Gelnica – Dobšiná – Medzev – Strážske – Čierna nad Tisou – Spišské Vlachy

 

Naši spokojní zákazníci

5/5

„Služby firmy Kontrakt JMV, s.r.o. využívame od roku 2013. Samozrejme, ak by sme neboli spokojní, asi by naša spolupráca netrvala už vyše 8 rokov ☺☺.  

Počnúc vedením firmy a rovnako aj s pracovníkmi sme absolútne spokojní, vedia operatívne a promptne reagovať a disponujú kvalitnou technikou a zabezpečením. Podľa závažnosti problému a potreby prídu a v drvivej väčšine prípadov problém odstránia. Vlastne si ani nespomínam na prípad, ktorí, povedal by som, nezvládli.

Firma ma široký záber a i preto spoluprácu z roka na rok predlžujeme a pevne verím, že bude k obojstrannej spokojnosti trvať ešte dlho (aj keď najideálnejšie by bolo, aby sme ich služby potrebovali čo najmenej ☺☺☺).“

Ing. Miroslav Lengyel

Odborný referent

pre vodné hospodárstvo

Obec Bidovce

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie Vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.