Medzev

Vývoz žumpy
Medzev a okolie

Potrebujete vytiahnuť žumpu?

Žumpy sa spravidla využívajú v objektoch, kde nie je k dispozícii verejná kanalizácia s primeraným čistením. Ide často o domy v menších obciach (aj v okolí Medzeva) alebo samostatne stojace objekty. Žumpa je vodotesnou bezodtokovou nádržou, v ktorej sa odpadová voda hromadí a po naplnení jej kapacity je nutné odpadovú vodu vyviezť. Podľa Zákona o vodách (Zákon č. 364/2004 Z. z.)  „ten, kto akumuluje odpadové vody v žumpe, je povinný zabezpečovať ich zneškodňovanie odvozom do čistiarne odpadových vôd“. 

Rýchly a lacný vývoz žumpy v Medzeve a okolí

Kontaktujte Kontrakt JMV a postaráme sa o vývoz vašej žumpy spôsobom, ktorý je v súlade so zákonom a je šetrný k životnému prostrediu. Navyše vašu žumpu vyčistíme rýchlo a cenovo efektívne.

Uvedomujeme si, že plná žumpa je akútny a často nepríjemný problém, ktorý môže často dospieť až do štádia, keď v budove nefungujú záchody. Snažíme sa preto našim klientom pomôcť čo najrýchlejšie. Sme k dispozícii NON-STOP – určite nám zavolajte hneď, ako objavíte urgentný problém. Naše cisternové vozidlá vyšleme v najbližšom možnom čase. 

Žumpy ťaháme špecializovanými cisternovými vozidlami s vysokým sacím výkonom a kapacitou nádrže až 12 000 litrov, vďaka čomu dokážeme naraz vyčistiť aj väčšie žumpy a naše vozidlo nemusí opakovane jazdiť medzi žumpou a čističkou odpadových vôd (ČOV). Vďaka tomu prácu vykonáme rýchlejšie a s nižšími nákladmi než to zvládajú niektoré konkurenčné firmy s menšími vozidlami.

Okrem rýchlosti je našou prednosťou všestrannosť – dokážeme vytiahnuť aj žumpu, ktorá sa nachádza ďalej od prístupovej cesty (až do 40 m).

Vývozom fekálií naša práca nekončí

Okrem samotného vývozu fekálií z žumpy pre vás môžeme zrealizovať aj vyčistenie samotnej nádrže a vyčistiť aj potrubie vedúce z domu do žumpy. Pri zaplnení žumpy sa fekálie často usadzujú v rúrach, a preto klientom odporúčame vyčistiť aj tie.

Vývoz žumpy za skvelé ceny

Náklady spojené s vytiahnutím a istením žumpy závisia od niekoľkých faktorov – veľkosti žumpy, vzdialenosti od ČOV a podNeváhajte nás kontaktovať a radi pre vás po konzultácii pripravíme konkrétny položkový rozpočet, ktorý zaistí, že budete platiť len za techniku a služby, ktoré naozaj potrebujete.

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie Vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.