Montáž lapača tukov
Košice a Košický kraj

Inštalácia lapača tukov

Každá kuchyňa, kde sa varí pre viac osôb, napríklad v školách alebo reštauráciách, musí mať namontovaný lapač tukov. Ide o špeciálnu časť kanalizácie, ktorá zabráni tomu, aby do rúr odtekal tuk z kuchýň. V lapači sa tuk usadí a do rúr odteká len voda. Tým sa zabraňuje prípadným problémom v kanalizácii (napr. upchatiu).

Ak plánujete spustiť novú kuchyňu alebo lapač vo vašej aktuálnej kuchyni už nefunguje, ozvite sa nám a my zaobstaráme, donesieme a nainštalujeme nový lapač, ktorý bude plne vyhovovať vašim požiadavkám.

Zabezpečíme kompletnú montáž lapača, vrátane výkopových prác, dodávky lapača tukov, jeho montáže a kompletného sprevádzkovania. Po týchto prácach vám už nič nebude brániť kuchyňu sprevádzkovať a naplno využívať.

Radi vám budeme nápomocní aj v období po inštalácii lapača. Zariadenie je potrebné pravidelne čistiť, aby sa predišlo jeho upchatiu, ktoré by kuchyňu mohlo vyradiť z prevádzky. Neváhajte sa preto na nás obrátiť aj s dopytom na čistenie lapača tukov.

Skvelé ceny na montáž lapačov

Vykonáme všetky potrebné aktivity súvisiace s inštaláciou nového lapača tukov. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a po konzultácii pre vás radi pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Lapače tukov montujeme v celom Košickom kraji

Košice – Michalovce – Spišská Nová Ves – Trebišov – Rožňava – Moldava nad Bodvou – Veľké Kapušany – Krompachy – Sečovce – Kráľovský Chlmec – Sobrance – Gelnica – Dobšiná – Medzev – Strážske – Čierna nad Tisou – Spišské Vlachy

Naši spokojní zákazníci

5/5

„Firma Kontrakt JMV s.r.o. v našej Základnej škole, Bukovecká 17, Košice pravidelne čistí kanalizáciu, vykonala mnohé opravy na kanalizačných prípojkách, lapača tuku, rozvodov studenej vody. Rovnako pohotovo riešila mnohé havarijné stavy na značne opotrebovaných kanalizačných prívodoch. Seriózne jednanie majiteľov a podrobné vysvetľovanie vzniknutého problému aj nám, ktorí máme pedagogické vzdelanie, nás presviedča, že sme nám zverený majetok odovzdali do rúk odborníkom, ktorí nachádzajú reálne riešenia.

Svoje práce zrealizovali vždy v požadovanej kvalite, primeranej cene a k spokojnosti objednávateľa.“

PaedDr. Zuzana Zajacová

Riaditeľka školy

Základná škola, Bukovecká 17

Košice

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie Vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.