Vývoz žumpy
Košice a okolie

Potrebujete vyčistiť žumpu?

V mnohých obciach aj v okolí Košíc nie je vybudovaná verejná kanalizácia a obyvatelia sú pre odvoz fekálií odkázaní na používanie žumpy alebo septiku. Žumpa je bezodtoková nádrž, čo znamená, že až sa naplní, je nutné jej obsah vyviezť do čističky odpadkových vôd, a to špecializovaným fekálnym vozom (ľudovo označovaným ako „hovnocuc“). Niektorí odvážlivci sa snažia obsah žumpy svojpomocne vypustiť do prírody, ale tento postup dôrazne neodporúčame. Okrem nepríjemného  znečistenia životného prostredia by vám hrozila aj nemalá pokuta (išlo by  o porušenie Zákona o vodách) . Radšej sa v tejto situácii obráťte na skúseného profesionála, akým je napríklad Kontrakt JMV.

Žumpu vám vytiahneme rýchlo a efektívne

Ak vývoz žumpy neprebehne včas, dospeje to až do štádia keď prestanú v objekte fungovať záchody. Takáto situácia je pre obyvateľov veľmi nepríjemná a preto sa Kontrakt JMV snaží reagovať vždy čo najrýchlejšie, aby sme čo najskôr žumpu vyčistili, fekálie odviezli a vy ste sa mohli opäť vrátiť k normálnemu fungovaniu.

Na vývoz žumpy používame špecializované fekálne vozidlá typu CAPT 12 a Kaiser. Tieto vozidlá (nazývané ľudovo „hovnocuc“) sú schopné naraz vytiahnuť až do 12 m3 odpadových splaškových vôd a prepraviť tento odpad do čističiek odpadových vôd (ČOV) na likvidáciu. Takáto vysoká kapacita cisterny nám umožňuje vytiahnuť naraz veľké množstvo odpadovej vody a vyhnúť sa tak nutnosti opakovaných návštev ČOV. Menej najazdených kilometrov znamená nižšie náklady a tým aj lepšiu cenu pre vás.

Pracujeme rýchlo a dĺžka čistenia žumpy je zvyčajne medzi 30 minútami a 2 hodinami (v závislosti od objemu žumpy, jej prístupnosti a ďalších faktorov).

Ako jedna z mála firiem, odčerpáme aj žumpu, ktorá sa nachádza do 40 m od prístupovej cesty.

Vývozom fekálií naša práca nekončí

Samotné ťahanie žumpy nemusí byť jedinou aktivitou, s ktorou vám môžeme asistovať. Okrem odčerpania fekálií môžeme v prípade potreby a záujmu vyčistiť aj samotnú žumpu a vykonať aj následné čistenie kanalizácie vedúcej do žumpy. Ak bola žumpa plná, splašky sa usádzali v rúrach, a preto samotné vytiahnutie žumpy nemusí vždy stačiť.

Výhodná cena za vývoz žumpy

Cena za vývoz a čistenie žumpy závisí od veľkosti žumpy, miesta, kde sa žumpa nachádza, jednoduchosti prístupu k žumpe a vzdialenosti od miesta, kde sa splaškové vody vyvážajú. Neváhajte nás kontaktovať a radi pre vás pripravíme cenovú ponuku.

Žumpy vyvážame v Košiciach a v celom okrese Košice-okolie

Košice a okolie:

Košice – Bačkovík – Baška – Belža – Beniakovce – Bidovce – Blažice – Bočiar – Bohdanovce – Boliarov – Budimír – Bukovec – Bunetice – Buzica – Cestice – Čakanovce – Čaňa – Čečejovce – Čižatice – Debraď – Drienovec – Družstevná pri Hornáde – Ďurďošík – Ďurkov – Dvorníky-Včeláre – Geča – Gyňov – Hačava – Háj – Haniska – Herľany – Hodkovce – Hosťovce – Hrašovík – Hýľov – Chorváty – Chrastné – Janík – Jasov – Kalša – Kecerovce – Kecerovský Lipovec – Kechnec – Kokšov-Bakša – Komárovce – Kostoľany nad Hornádom – Košická Belá – Košická Polianka – Košické Oľšany – Košický Klečenov – Kráľovce – Kysak – Malá Ida – Malá Lodina – Medzev – Milhosť – Mokrance – Moldava nad Bodvou – Mudrovce – Nižná Hutka – Nižná Kamenica – Nižná Myšľa – Nižný Čaj – Nižný Klátov – Nižný Lánec – Nová Polhora – Nováčany – Nový Salaš – Obišovce – Olšovany – Opátka – Opiná – Paňovce – Peder – Perín-Chym – Ploské – Poproč – Rákoš – Rankovce – Rešica – Rozhanovce – Rudník – Ruskov – Sady nad Torysou – Seňa – Skároš – Slančík – Slanec – Slanská Huta – Slanské Nové Mesto – Sokoľ – Sokoľany – Svinica – Šemša – Štós – Trebejov – Trsťany – Trstené pri Hornáde – Turňa nad Bodvou – Turnianska Nová Ves – Vajkovce – Valaliky – Veľká Ida – Veľká Lodina – Vtáčkovce – Vyšná Hutka – Vyšná Kamenica – Vyšná Myšľa – Vyšný Čaj – Vyšný Klátov – Vyšný Medzev – Zádiel – Zlatá Idka – Žarnov – Ždaňa

Naši spokojní zákazníci

5/5

„Vaša spoločnosť je promptná a rieši naše požiadavky obratom, aj vo chvíľach keď nám niečo „vybuchne“. Sme s Vašim prístupom veľmi spokojní a ceníme si takéhoto partnera.“

Mgr. Matej Kočiš

Starosta

Trstené pri Hornáde

5/5

„Spoločnosť Kontrakt JMV, s.r.o. je našim dlhoročným dodávateľom služieb, a to konkrétne od roku 2011. Našu viacročnú spoluprácu hodnotíme veľmi pozitívne, nakoľko vždy reaguje na naše požiadavky okamžite  bezodkladne. Všetky zmluvné služby vykonáva v dohodnutom rozsahu a v požadovanej kvalite.

Na základe našich dlhoročných skúseností preto môžeme spoločnosť Kontrakt JMV, s.r.o. odporučiť ako partnera, ktorý poskytuje svoje služby v oblasti odpadov kvalitne a vždy reaguje na vzniknutú situáciu v našej spoločnosti promptne a bezodkladne.“

Mgr.Peter Bačkor

Riaditeľ a konateľ

RYBA Košice spol. s r.o.

Prečo si vybrať práve Kontrakt JMV?

rychle-riesenie_120_70
Rýchle riešenie Vašich problémov

Sme k dispozícii NONSTOP. Neváhajte nás kontaktovať hneď, ako objavíte problém. 

moderna-technika
Kvalitná a moderná technika

Investujeme nemalé čiastky, aby naše vozidlá a technika boli pripravené poradiť si s akýmikoľvek situáciami.

skusenosti
Dlhoročné
skúsenosti

Poskytujeme služby v oblasti kanalizácií, potrubí a odpadu už od roku 1993 a za ten čas sme pomohli tisíckam zákazníkov.

pomer-cena-vykon
Skvelý pomer ceny a výkonu

Poskytujeme kvalitné služby za veľmi rozumné ceny. O nákladoch vždy informujeme vopred.